Společná vstupenka na 3 expozice v Táboře

Muzeum čokolády a marcipánu + Muzeum Lega + Filmová zbrojnice v Housově mlýně

Připravili jsme pro Vás supervýhodnou vstupenku, která se Vám vyplatí, chcete-li navštívit

3 krásné expozice v Táboře – Muzeum čokolády a marcipánu, Muzeum Lega a Filmovou zbrojnici v Housově mlýně.

Zakoupíte-li si trojvstupenku, pak ušetříte 290,- Kč (v počtu 2+3) a MÁTE PROGRAM NA CELÝ DEN. Ušetříte i v případě, že jste jen 2 dospělí a 2 děti

Jak akce funguje :

1. Vstupenka je v prodeji na pokladnách jednotlivých zážitků.
  2. Její platnost je neomezená, platí do doby vyčerpání všech zážitků. Je třeba dodržet počet maximálně 2+3 (2 dospělí a max 3 děti). Upozornění : vstupné zdarma je pro děti do 120 cm v Muzeu čokolády a marcipánu, do 2 let pak v Muzeu Lega. Uplatnění vstupenky se vztahuje na platící děti.
  3. Při vstupu do expozice Vám bude vstupenka znehodnocena.
  4. Je třeba dodržovat interní předpisy a návštěvní řády jednotlivých expozic, stejně tak otevírací dobu expozic.
  5. Vstupenka je přenosná, můžete v jiném složení absolvovat jednotlivé zážitky.
  6. Tato vstupenka je cenově zvýhodněná oproti běžnému vstupnému, není proto možné ji kombinovat s dalšími slevami a akcemi.
  7. Vstupenku nelze vrátit ani částečně refundovat.

Odkazy na weby jednotlivých zážitků :